Už jste se probudili?!

Už jste se probudili?!

Firma CIB ještě není zapsaná na katastru jako vlastník a už nájemníkům na dobu určitou předložila nové nájemní smlouvy se zvýšením holého nájemného až o 4000 Kč! Jsme přesvědčeni, že další na řadě budou nájemníci se smlouvou na dobu neurčitou.

Máme jen 3 dny na to, abychom pohnuli zeměkoulí. Čekají nás ještě některá jednání, ale co potřebujeme, je vaše aktivní účast!

1) Do pondělí musíme nasbírat minimálně 1 500 podpisů na petici za připojení státu k návrhu předběžného opatření! Petiční archy stahujte zde nebo si pro ně dojděte k p. Vlkové Mezi Domy 368., a vracejte je svým důvěrníkům nebo p. Vlkové.

2) Potřebujeme minimálně 300 účastníků na pondělní demonstraci. Počítejte s dobou od 8.00 do 10.00. Místo upřesníme. (Pravděpodobně Černínský palác a pak pochod dolů k vládě.) Účastníci, hlaste se u svých důvěrníků nebo na telefonu 608 136 523. Už jsme se za vás nabojovali dost, pokud nepřijdete, sami tam stát nebudeme!

Advertisements

6 Comments Add yours

 1. P. Kuželka says:

  Dobrý den, nedávno tady vše znalý pan Menz negoval něčí příspěvek na téma nájem v lokalitě Písnice za 15.000 s tím, že od Čezu je již tržní. Samozřejmě, že nebyl tržní. S tím nic bohužel nenaděláme.

  Like

 2. Tomas Menz says:

  Najem od Cezu je trzni. Jak by asi mohl byt netrzni? Regulovane najemn zkoncilo davno. Uz me opravdu prestava bavit vysvetlovat pitomcum jako Kuzelka a spol. co nic nedelaji a jenom cekaji co a jak dopadne. Ja Vam pane Kuzelko preji ze srdce, aby jste Vy osobne platil co nejvyssi najem. Vy se na nicem nepodilite a nic nedelate jenom blbe zvanite a kritizujete ty co neco delaji. Zalozte si svoji vlastni iniciativu. Uz tady nehodlam prispivat je to strata casu. Doufam, ze se s Vama nekdy osobne potkam a tesim se jaky budete hrdina….

  Like

 3. mojepisnice says:

  Diskuse se poněkud zvrhla v osobní invektivy, byli jsme nuceni několik příspěvků odstranit. Snažíme se však ponechat co nejvíce. Prosíme, zdržte se hrubého jednání. Děkujeme za pochopení.

  Like

 4. P. Kuželka says:

  A to , že mi tady menz nadává do pitomců je normální a není invektivou? A fyzicky vyhrožuje také? Máte zvláštní názor na objektivitu. Ale kope za Iniciativu, tak je vše u menze ok. To co přeje mě s nájemným vlastně přeje ostatním. Všem CIB nastaví nájem stejně. Vaše cenzura je nepochopitelná.

  Like

 5. mojepisnice says:

  Dobrý den, smazány byly i jeho i Vaše příspěvky, které překračovaly meze. Ty jsou samozřejmě subjektivní.

  Like

 6. P. Kuželka says:

  Ale menze a jeho přímé urážky vůči mně jste nechali. Ok kopal za Iniciativu. Já pouze počkám, až on a jemu podobní do 3 let opustí Písnici vzhledem k tržnímu bydlení u metra. A bude na Písnici klid.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s